هركسي راجع به اين ماه نظري داره. كلا شايد يكي مسخره بدونه كه آدم روزه بگيره . بعضيام از زور اعتقاد انقد به خودشون سخت مي گيرن كه همون چند روز اول كه دارن روزه مي گيرن از پا درميان. 

اما جالبه كه تو همه اديان روزه هست و هر ديني و هر مكتبي به قدر خودش از اين عمل بهره مي گيره. من پيشنهاد مي كنم كتاب "دانشگاه اول" به تاليف "دكتر رضا پاك نژاد" رو مطالعه بفرمايين نظريات و توجيهات جالبي درباره روزه داره . 

من خوشبختانه تو مسائل ديني خيلي بي طرفانه به نظر همه مي تونم گوش بدم و حتي كساني كه به من مستقيما توهين مي كنن هم مي تونم گوش بدم. چون گفتگو هنري هست. هنر گوش دادن ،‌فكر كردن و پاسخ دادن. بيان نظرات هست و بعد از مجموع حرفا جمع بندي كردن و به نتيجه رسيدن. هيچ اجباري نيست كه ما نظرات هم رو بپذيريم و يا اونو به زور به كسي بقبولونيم. فقط كافي آشنا باشيم با نظرات هم و از روي عمد به قصد ناراحت كردن هم از نقاط ضعف و حساسيت هاي هم استفاده نكنيم. 

ماه رمضان كه مياد من خيلي شاد هستم. چون تو اين ماه همه دور يك سفره مي شينيم . چه بخوايم چه نخوايم دو وعده با هم هستيم و اين خيلي خوبه. خيلي وقته كه من با خانوادم سر يك سفره ننشستيم . انقدر درگير كار بوديم كه گاهي حتي هم رو نمي بينيم  

اگه دوس داشتين تو اين ماه برام از دعاتون دريغ نكنين. هر كي از دوستان هم كه ازمن بدي ديده خاضعانه عذرخواهم و ميخوام كه منو ببخشين. 

شادي شما آرزوي من 

چگونه خاك نفس مي كشد ؟ بينديشيم روزه ,نظرات ,كردن منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

لینک باکس مد پیکس Lala tuan. [ پَرسه های لآابالی] جاب ویژن bestnews دانلود ...رهگذر... پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان فلزیاب تصویری المانی-فلزیاب امریکایی اصل | 09197977577