خدا قوت واقعا به همه شما عزیزان که انقدر خوب به شایعات دامن میزنین. خداییش دمتون گرم. البته من که دارم این حرفا رو می نویسم تو این بانک نه سهم دارم نه حساب اما با کارمندای این بانک آشنام. 

یه دیالوگی بود تو مختار نامه ، موقعی که پسرای زبیر از پس مختار بر نیومدن ، شهرام حقیقت دوست این وسط یه جمله گفت، گفت: در کوفه شایعه از شمشیر برنده تر است. 

یعنی خداوکیلی یک شب صوفیان گنابادی چنان کردند که شاید یک عمر اوباما نمیتونست انجامش بده :) یکی گفت آهای بحنبین که میزان ورشکست شد، ملت هجوم آوردن و هجوم اوردن تا . خوب موجودی روزانه بانک هم حدی داره و حدودی ، هرچند اینجا فقط گوش به شایعه بودن خیلیا مقصر نبود، بلکه ضعف مدیریت بانک هم بود، مگر نه اینکه چندوقت پیش اومدن گفتن آقا تعاونی فرشتگان مشکل داره و اینا، اما مدیرش چه قشنگ جمع و جور کرد و مشکل رو حل و فصل کرد که به هفته نرسید که تو اخبار شبانگاهی گفتن که بهله، فرشتگان مشکلی نداره. 

مخلص کلام اینکه: انقدر خوب به شایعه دامن زدن کار درستی نیست. انقدر تو مدیریت ضعیف بودن هم کار درستی نیست. عدالت رو با ساده لوحی و با گوش به حرف دیگران بودن نمیشه تعریف کرد. کسی رو به گناه ناکرده کشیدند پای دار / وای بر انکه گناه کرد و جورش نکشید

چگونه خاك نفس مي كشد ؟ بينديشيم شایعه ,بانک ,انقدر ,درستی نیست منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Kendra9xacct cant کتابت دانش شیمی Hesa4m bookteb هیأت دارالشفاء رضوانشهریزد بزرگ منش سرای غزل